Het vliegveld van Namen is bijzonder goed gelegen, op 7 kilometer van het centrum van Namen, in het Waalse Gewest. Deze luchtvaartplaats is bijzonder dynamisch en vriendelijk en beschikt over verschillende seminariezalen en een gezellige bar voor een drankje of een hapje. Een plek met tal van luchtvaartactiviteiten om met het hele gezin te ontdekken.
De eerste, moderne ballonvaart in België vond plaats op 13 september 1969 vanaf het vliegveld van Temploux.
Het luchtvaarterrein van Namen, gelegen in een natuurlijke en groene omgeving, is de perfecte plek voor een onvergetelijke ballonvaart. Omgeven door zachte heuvels en schilderachtige landschappen, biedt dit luchtvaarterrein een ideaal vertrekpunt om de regio vanuit de lucht te verkennen. Stel je voor dat je langzaam opstijgt boven het platteland, met een adembenemend uitzicht op bossen, rivieren en charmante dorpjes. Het luchtvaarterrein van Namen is gemakkelijk bereikbaar en biedt zowel een rustige setting als een vriendelijke sfeer, ideaal voor een ballonavontuur. Vlieg met de wind mee en laat je meevoeren door de magie van het moment, terwijl je geniet van het spectaculaire uitzicht over de regio Namen.
Kom een unieke ervaring beleven met montgolfière.be en ontdek Namen vanuit een geheel nieuw perspectief!
Via de snelweg vanuit Brussel:
Het trefpunt is meestal op de parkeerplaats van de parachutisten. Het opstijgen vindt normaal gesproken plaats vanaf het grasveld van de parachutisten.
Adres
Rue du Capitaine
aviateur Jacquet, 44
5020 Namur
https://www.aerodromedenamur.be
Waar u voor of na de vlucht iets kunt drinken of eten:
De Brasserie de l'Aérodrome (sterk aanbevolen door ons team) staat tot uw beschikking, een originele & exclusieve plek met een zeer speciale inrichting in luchtvaartstijl.
Een groot terras, met een speeltuin, een petanqueveld en een zandbak kinderen en volwassenen, verwelkomt u.
De Brasserie biedt een binnenruimte, een veranda en een iet-overdekt buitenterras.
GPS coördinaten:
50°29’14''N – 004°46’12''E
PRAKTISCHE INFORMATIE: Wij raden u ten zeerste aan uw terugkeer naar het veld te plannen : uw vrienden, uw familie,... kunnen ons 4 x 4, volgen dat in contact met de luchtballon zelf staat, volgen en kunnen u dus naar de startplaats van de luchtballon brengen, die niet dezelfde is als de opstijgplaats en die niet van tevoren bekend is. Deze bevindt zich meestal zich +/- 15 km van de startplaats. Wanneer u er echt geen vervoer hebt : wij brengen uw chauffeur (de bestuurder van uw voertuig) na de vlucht terug naar de startplaats.
Copyright © 2020 - 2024 | www.montgolfiere.be | Alle rechten voorbehouden | Website door Zzam.be